Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
12:00
Espergærde IF (1)
AB
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Espergærde IF (2)
Ålholm IF (2)
HHT
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Espergærde IF
FC Holte
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Espergærde IF
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Espergærde IF
FC Rudersdal
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Espergærde IF
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Espergærde IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Espergærde IF
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Espergærde IF
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Espergærde IF
Helsinge Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
Espergærde IF
Slagelse B&I
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Espergærde IF
BK Friheden
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Espergærde IF
Slagslunde-Ganløse IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Espergærde IF
IF Bytoften
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Espergærde IF
Fløng-Hedehusene
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
Espergærde IF
FC Holte
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Espergærde IF
Snekkersten IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Espergærde IF
Hornbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Espergærde IF
FIF, Hillerød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Espergærde IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Espergærde IF
Herstedøster IC
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Espergærde IF (2)
Snekkersten IF (1)
HHT
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Espergærde IF
Helsingør IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Espergærde IF
Himmelev-Veddelev BK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Espergærde IF
Gurre IK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Espergærde IF
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Espergærde IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Espergærde IF
Humlebæk BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Espergærde IF
Lyngby Boldklub 1921
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Espergærde IF
Bagsværd BK
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Espergærde IF
Brede IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Espergærde IF
FC Holte
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Espergærde IF
Roskilde Boldklub
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Espergærde IF (2)
IS Skævinge
HHT
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
Espergærde IF
Albertslund IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Espergærde IF
Hornbæk IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Espergærde IF
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Helsingør IF Fodbold
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Oversidder
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Hillerød Fodbold
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Espergærde IF
Farum BK
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Espergærde IF
FC Galaksi
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Espergærde IF
Lynge-Uggeløse IF
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|